ÖZLEM AKINÖZÜ RESMİ FAN SİTESİ

Www.OzlemAkinozu.ile.biZ
PORTALAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
breeze
TECRÜBELİ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1377
Rep Puanı: 11377
Nerden Nerden : TEKTÜRKİYE
Rep Kademesi: TECRÜBELİ ÜYE
http://ozlemakinozu.net.tc/
MesajKonu: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Perş. Tem. 03, 2008 11:52 pm

asker_mehmet demiş ki:
ASKERDE İDİM RAMAZAN AYINDAYDIK ORUÇTUM VE İFTAR SAATİNE YAKIN BİZE NÖBET YAZILMIŞTI VE NÖBETE GİTTİM EZAN OKUNMASI YAKINDI DEVRİYE NÖBETCİ ONBAŞI BİZE İFTARLIK BİR ŞEYLER GETİRİRMİKİ DİYE BAKINIYORDUM VE O ESNADA EZAN OKUNDU ORUCU AÇMAK İÇİN TEL ÖRGÜNÜN YANINA GELDİM VE BAKKALDA SADECE KURU BİSKÜVİ VARDI NE EKMEK KALMIŞ NEDE ONA BENZER BİR ŞEYLER BİSKÜVİYİ ALDIK VE YANIMDAKİ NÖBETCİ ARKADAŞLA BERABER O KURU BİSKÜVİYİ İLE ORUCUMUZU AÇTIK VE O AN İSTER İSTEMEZ GÖZÜMDEN YAŞ GELDİ VE BİZİM NÖBETLERİMİZİ İFTAR SAATİNDEN SONRAYA YAZABİLİRLERDİ ÇÜNKÜ ORUÇ TUTMAYAN ARKADAŞLARIMIZ DA VARDI O ANI HİÇ UNUTMUYORUM VE UNUTAMAM RABBİM ASKER KARDEŞLERİMİZİN YANIN DA OLSUN İNŞALLAH. KUSURUM VARSA AF OLA
Mübarek Kandil gecesindeyiz Allahım tüm dualarınızı kabul etsin; vatanımız için fedakarca görev yapmış ve yapmakta olan tüm askerlerimizden polislerimizden razı olsun, paylaştığınız icin tesekkür ederiz, elinize sağlık.
Yazar Mesaj
asker_mehmet
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 145
Rep Puanı: 1145
Nerden Nerden : KONYA
Rep Kademesi: ÜYE
http://www.radyoen.com.tr/
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız C.tesi Tem. 19, 2008 8:01 am

Gizem demiş ki:
asker_mehmet demiş ki:
ASKERDE İDİM RAMAZAN AYINDAYDIK ORUÇTUM VE İFTAR SAATİNE YAKIN BİZE NÖBET YAZILMIŞTI VE NÖBETE GİTTİM EZAN OKUNMASI YAKINDI DEVRİYE NÖBETCİ ONBAŞI BİZE İFTARLIK BİR ŞEYLER GETİRİRMİKİ DİYE BAKINIYORDUM VE O ESNADA EZAN OKUNDU ORUCU AÇMAK İÇİN TEL ÖRGÜNÜN YANINA GELDİM VE BAKKALDA SADECE KURU BİSKÜVİ VARDI NE EKMEK KALMIŞ NEDE ONA BENZER BİR ŞEYLER BİSKÜVİYİ ALDIK VE YANIMDAKİ NÖBETCİ ARKADAŞLA BERABER O KURU BİSKÜVİYİ İLE ORUCUMUZU AÇTIK VE O AN İSTER İSTEMEZ GÖZÜMDEN YAŞ GELDİ VE BİZİM NÖBETLERİMİZİ İFTAR SAATİNDEN SONRAYA YAZABİLİRLERDİ ÇÜNKÜ ORUÇ TUTMAYAN ARKADAŞLARIMIZ DA VARDI O ANI HİÇ UNUTMUYORUM VE UNUTAMAM RABBİM ASKER KARDEŞLERİMİZİN YANIN DA OLSUN İNŞALLAH. KUSURUM VARSA AF OLA
Mübarek Kandil gecesindeyiz Allahım tüm dualarınızı kabul etsin; vatanımız için fedakarca görev yapmış ve yapmakta olan tüm askerlerimizden polislerimizden razı olsun, paylaştığınız icin tesekkür ederiz, elinize sağlık.

rica ederim
Yazar Mesaj
hb
TECRÜBELİ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1435
Rep Puanı: 11435
Nerden Nerden : DENİZLİ
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Paz Ocak 18, 2009 4:24 pm

Arkadaşlarla piknige gitmiştik kaybolduk sonra kurtulduk çok sevinmiştim
Yazar Mesaj
Ozan
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 245
Rep Puanı: 1245
Nerden Nerden : ALMANYA / DEUTSCHLAND
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Perş. Ocak 22, 2009 9:24 pm

Vallah benim en cok duygulandigim an Canakkale de Sehitlikleri gezidigm andi. Arkadaslar, biz burada almanya da gurbetci olarak sadece Türkiye Cumhuriyetimizin gecmis tarihini kitaplardan ve Türk Ögretmenlerimizden ögreniyoruz. Iki sene evel Canakkale Sehitlikerlini gezerken bir sey anladim. Kitaplarda cok okuruz, filimlerde cok izleriz ve büyüklerimizden cok duyariz. Canakkale bizim kaderimizin bellendigini yerdir, eger o savasi kazanamasaydik, birimiz Fransiz, birimiz Ingiliz, birimiz Italian belki de Yunan olabilirdi. Amcam hep derdi bana ( Kendisi Canakkale Lapsekili)..." Evladim, Canakkale ruhunu hissetmek icin o büyük savasin kitaplarini ya da filimlerini izlemek yetmez....buraya gelip Sehitlikleri gezmen lagizim....Anzac koylarinda kuma oturup denizi dinlemen lagizim...ve Mustafa Kemal Pasanin kumanda ettigi Anafartalar Bölgesini gezmen lagizim....Cannakkale yi anmak böyle olur....sen Sehit Torunusun....hic Unutma! ".... o anda amcamin dedigi sözlere cok duygulanmisdim. Size degerli arkadaslarim, Cannakkale yi gezmegi tavsiye ederim....bütün hayatiniz degisebilir...,benim hayatimi degistirdi Cannakkale C* ...cünkü Sehit Torunu oldugum icin gurur duyuyorum...Ne Mutlu Türküm Diyene . . .

selamlar
Yazar Mesaj
hb
TECRÜBELİ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Çarş. Ocak 28, 2009 5:54 pm

Ne güzel bende gitmek istiyorum
Yazar Mesaj
duyguu
GELİŞMİŞ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1022
Rep Puanı: 11022
Nerden Nerden : Almanya
Rep Kademesi: GELİŞMİŞ ÜYE
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Perş. Ocak 29, 2009 7:22 pm

Ozan demiş ki:
Vallah benim en cok duygulandigim an Canakkale de Sehitlikleri gezidigm andi. Arkadaslar, biz burada almanya da gurbetci olarak sadece Türkiye Cumhuriyetimizin gecmis tarihini kitaplardan ve Türk Ögretmenlerimizden ögreniyoruz. Iki sene evel Canakkale Sehitlikerlini gezerken bir sey anladim. Kitaplarda cok okuruz, filimlerde cok izleriz ve büyüklerimizden cok duyariz. Canakkale bizim kaderimizin bellendigini yerdir, eger o savasi kazanamasaydik, birimiz Fransiz, birimiz Ingiliz, birimiz Italian belki de Yunan olabilirdi. Amcam hep derdi bana ( Kendisi Canakkale Lapsekili)..." Evladim, Canakkale ruhunu hissetmek icin o büyük savasin kitaplarini ya da filimlerini izlemek yetmez....buraya gelip Sehitlikleri gezmen lagizim....Anzac koylarinda kuma oturup denizi dinlemen lagizim...ve Mustafa Kemal Pasanin kumanda ettigi Anafartalar Bölgesini gezmen lagizim....Cannakkale yi anmak böyle olur....sen Sehit Torunusun....hic Unutma! ".... o anda amcamin dedigi sözlere cok duygulanmisdim. Size degerli arkadaslarim, Cannakkale yi gezmegi tavsiye ederim....bütün hayatiniz degisebilir...,benim hayatimi degistirdi Cannakkale C* ...cünkü Sehit Torunu oldugum icin gurur duyuyorum...Ne Mutlu Türküm Diyene . . .

selamlar

ozancim gercekten cok iyi anlatmissin burdaki gurbetcilerinde durumunu tsk ederim sana.....
Yazar Mesaj
hb
TECRÜBELİ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Perş. Ocak 29, 2009 8:06 pm

Benim en çok duygulacagım an hatırladıgımda tek türkiyenin bitişi her zaman aglraım artık
Yazar Mesaj
Ozan
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 245
Rep Puanı: 1245
Nerden Nerden : ALMANYA / DEUTSCHLAND
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız C.tesi Ocak 31, 2009 9:26 pm

azicik abartmiyormusun ? x) ...neyse...ben de Duygulaniyorum...acikcasi siniroluyom hep Göz Kırpmak cünkü hep en heycanli yerinde bitiyor da onun icin haha Göz Kırpmak Çok Mutlu:D neyse...

hadi slmlar....
Yazar Mesaj
yarem
GELİŞMİŞ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 928
Rep Puanı: 1928
Nerden Nerden :
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Paz Şub. 01, 2009 11:53 am

Vay be ne güzel bir anıymış bende yaşamadım ama tahmince söylüyorum ankaraya gitmem ve ankarada olan tüm arkadaşlarla buluşmamız olucak
Yazar Mesaj
hb
TECRÜBELİ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Paz Şub. 01, 2009 11:55 am

Arkadaşlarla Doğuya gitmiştik harika biryerdi hep orda kalmak istiyordum
Yazar Mesaj
orrijinal
AKTİF ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 343
Rep Puanı: 1343
Nerden Nerden : kayıp dunyanın kayıp ülkesi
Rep Kademesi: AKTİF ÜYE
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Perş. Nis. 16, 2009 1:55 pm

BEN BİR AKSAM YENGEMLERE OTURMAYA GİTMİŞTİ BİR İKİ SAAT SONRA TELEFON CALDI. GİTTİM TELEFONU ACTIM .ARAYAN BİR KOMUTANDI.ORASI BARİŞ AYAZ,IN EVİMİ DEDİ BENDE EVET SİZX KİMSİNİZ DEDİM BANA BEN KOMUTANİYİM KOMANDO ER BARİŞ AYAZ GİTMİŞ OLDUGU OPERASYONDA ŞEHİT OLDU DEDİ O AN DÜNYA BAŞIMA YIKILDI VE DEDİM Kİ BEN ŞİMDİ BUNU NASIL SOYLERİM DEDİM VE BİN ZORLUKLA SOYLEDİM O ANI HALA UNUTAMIYORUM...
Yazar Mesaj
gül güzeli
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Rep Puanı: 114
Nerden Nerden :
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Paz Nis. 19, 2009 7:46 pm

hayatta her zaman duygulanacağımız anlar olacaktır tek türkiye dizisinde beni en çok duygulandıran zeynebin öldüğü an ve tarığın gelmesi o sahne çok acıklıydı kaç gün aklımdan çıkmamıştı
Yazar Mesaj
duyguu
GELİŞMİŞ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Paz Nis. 19, 2009 8:00 pm

ben berfinle zelal annenin geldigi sahnelerden cok duygulaniyorum
Yazar Mesaj
fatıma
Moderatör
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 346
Rep Puanı: 1346
Rep Kademesi: Moderatör
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız C.tesi Mayıs 09, 2009 1:16 pm

hayatta öyle anlar varki bir gün bir günü tutmuyor en çok sevdiği bir kişiyi kaybedince insan öyle anlıyor hayatın ne demek olduğunu ... öyle anlar oluyor ki dünyan başına yıkılıyor ... babam vafat ettiği gün benimde dünyam bana yıkılmıştı o kadar zor o kadar acı verici bir durum ki o günü o yılı saati saatine hatırlıyorum babam hastanedeydi ben o zaman konyada değildim haber geldi beni çağırmış biz hastalığını ufak birşey biliyorduk ama o hastalığının kanser olduğunu biliyormuş bize söylememiş ... o gün babamın yanına hastaneye gittim kapıdan girdiğim anda babamın gözlerinin içine baktım ve gözleri dolmuştu ben kendimi zor tuttum ... çok sağlıklı görünüyordu o halde bile ama ben duramadım bayıldım çok kötü bi gündü o gözleri aklımdan hiç gitmiyor .... ve bide cansız bedeni .... arkadaşlar ailenizin değerini bilin onları üzmeyin birini kaybedince öyle anlıyorki insan....
Yazar Mesaj
hb
TECRÜBELİ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Paz Mayıs 10, 2009 8:00 pm

Canım benim çok duygulandım hatta ağladım ALLAH RAHMET EYLESİN
Yazar Mesaj
fatıma
Moderatör
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Ptsi Mayıs 11, 2009 5:14 pm

amin canım allah razı olsun
Yazar Mesaj
yasinsen
AKTİF ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 441
Rep Puanı: 1441
Nerden Nerden : an(G)ara
http://www.ysnsen.tr.gg
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Ptsi Mayıs 11, 2009 8:13 pm

Ahh ahh
bir off çeksem karşıki dağlar delinir diye bir türkü var
benim için yazılmış Gülümse
Yazar Mesaj
hb
TECRÜBELİ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Ptsi Mayıs 11, 2009 8:26 pm

Neymiş o türkü?
Yazar Mesaj
yasinsen
AKTİF ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 441
Rep Puanı: 1441
Nerden Nerden : an(G)ara
http://www.ysnsen.tr.gg
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Ptsi Mayıs 11, 2009 9:21 pm

Yozgat türküsü Çok Mutlu
Yazar Mesaj
hb
TECRÜBELİ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Salı Mayıs 12, 2009 11:36 am

Hee iyi bakalım
Yazar Mesaj
fatıma
Moderatör
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız C.tesi Mayıs 23, 2009 6:41 pm

yasinsen demiş ki:
Ahh ahh
bir off çeksem karşıki dağlar delinir diye bir türkü var
benim için yazılmış Gülümse

türkünün hikayesini biliyorum sana pek uymuyor ama hadi hayırlısıÇok Mutlu:D
Yazar Mesaj
duyguu
GELİŞMİŞ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Ptsi Mayıs 25, 2009 7:51 pm

Niye OF cekecen yasin abi`?
Yazar Mesaj
hb
TECRÜBELİ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Ptsi Mayıs 25, 2009 8:37 pm

Derdi var kendine göre benimde dertlerim çok offffffff
Yazar Mesaj
orrijinal
AKTİF ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 343
Rep Puanı: 1343
Nerden Nerden : kayıp dunyanın kayıp ülkesi
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Salı Mayıs 26, 2009 1:51 pm

huriye demiş ki:
Derdi var kendine göre benimde dertlerim çok offffffff

offff trabzon da Göz Kırpmak Göz Kırpmak Göz Kırpmak
Yazar Mesaj
hb
TECRÜBELİ ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Salı Mayıs 26, 2009 3:29 pm

Gülümse O oflardan degil canım bizimkisi başka
Yazar Mesaj
Sponsored content
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Rep Kademesi:
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız

Yazar Mesaj

Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki