ÖZLEM AKINÖZÜ RESMİ FAN SİTESİ

Www.OzlemAkinozu.ile.biZ
PORTALAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
gülçin
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 41
Rep Puanı: 141
Nerden Nerden : konya
Rep Kademesi: ÜYE
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Cuma Haz. 19, 2009 6:02 pm

ben öss ye girdim berbat gecti aklıma geldıkce hem üzülüyorum hemde gülüyorum kendime ya bu kadar zormu sorulur sorular
Yazar Mesaj
orrijinal
AKTİF ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 343
Rep Puanı: 1343
Nerden Nerden : kayıp dunyanın kayıp ülkesi
Rep Kademesi: AKTİF ÜYE
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Paz Kas. 22, 2009 10:45 am

öss bakalım biz ne yapacagız bu sene
Yazar Mesaj
KÖMÜR PRENSESİ
AKTİF ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 410
Rep Puanı: 1410
Nerden Nerden : İSTANBUL YENİBOSNA
Rep Kademesi: AKTİF ÜYE
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Ptsi Ocak 11, 2010 11:33 pm

ben kesin kazanırım inşaallah çünkü ben baya çalışkanımdır sınıf başkanı okul başkanı okulda her iyi yararlı projede beni öne çıkarıyo hocalar saolsunlar Utandım bu başlık için çok sağolun Gülümse
Yazar Mesaj
turkzade hsyn
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Rep Puanı: 11
Nerden Nerden :
Rep Kademesi: ÜYE
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız Ptsi Mayıs 17, 2010 1:14 pm

Siz değerli üyelerimizi ne kadar ilgilendirir bilmiyorum. Ama yaşadığım en duygulu anımı sizinle paylaşmak isterim...

İnsan kendinden başkasını çok sever mi ? Aşk, öyle birşey ki sevdirir. Hayatta bir çizgi vardır çizginin sag tarafı mutluluk sol tarafı hüzündür. İnsanlar genelde çizgidirler, duygularını dengeler. Ne hüzün ne mutluluk ? Eger kendinden çok sevdigin biri varsa o sana dengeni şaşırtır. Çok mutlu oldugun an, bir anda çok mutsuzda olabilirsin. İşte sevgi böyle birşeydir. Dünyada iki kelimeyle cenneti, küçük bir kırgınlıkla cehennemi yaşatır. Ama ne kadar küs olsan da, kızgın olsanda, onun var oldugunu, senin oldugunu bildigin sürece en mutlu sensindir. Sadece gururun bu gerçegi o anlarda saklar, ama bu hep böyledir. Onu gördügün an kendini unutursun. Tek düşündügün tek hissettigin onu çok sevdiğin, onsuz yaşayamıyacağındır. Elini Tuttugunda dünya yıkılsa sana zarar gelmiyecekmiş gibi hissedersin. Bilirsin ki oda seni, senin sevdigin kadar seviyordur. İki seven kalp, aşkın verdigi sıcaklık ve sahiplik hissi… Bunlar eritir seni. Ve bununla beraber aşkın getirdigi diger müthiş duygular. Benim için aşk birde insanın yaşamı boyunca en güzel gördügü rüyadır. İşte sen benim için böyle bişeydi O...

Evet... Hiçbir zaman olmayacak bir hayali gözlesemde ben aşık oldum. Bir kere de olsa yakından görsem, ona sevdiğimi söylesem dünyanın en mutlu insanı ben olurdum. Karşılıksız ve asla olamayacak olan bir sevginin rüzgarına kapılmış gidiyorum.
Söylemek, sizlere göre belki komik, belki tebessüm, belki acı, hüzün... Ben Müjgan Gönül'e aşık oldum... Canımdan vazgeçercesine...
Yazar Mesaj
Sponsored content
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Rep Kademesi:
MesajKonu: Geri: Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız

Yazar Mesaj

Hatırladıgınızda duygulandıran anılarınız

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2