ÖZLEM AKINÖZÜ RESMİ FAN SİTESİ

Www.OzlemAkinozu.ile.biZ
PORTALAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Kendimizi Tanıtalım..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 15, 16, 17
Yazar Mesaj
zelal fanı
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Rep Puanı: 12
Nerden Nerden : Ankara
Rep Kademesi: ÜYE
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. Paz Mayıs 02, 2010 3:31 pm

hoş buldum Gülümse
Yazar Mesaj
esila
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 28
Rep Puanı: 128
Nerden Nerden :
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. Salı Haz. 29, 2010 8:47 pm

Merhabalar...
Ben yeni üye değilim.Sadece aktif olarak bu sitede yer almıyordum.Bir yabani arkadaş çağırdı bende geldim Çok Mutlu Kendini bilir o kişi Çok Mutlu
Yazar Mesaj
Ramirez
Moderatör
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 391
Rep Puanı: 1391
Nerden Nerden : istanbul
Rep Kademesi: Moderatör
https://www.facebook.com/#!/OzanCobanogluSevenler
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. C.tesi Tem. 10, 2010 6:23 pm

Hoşgeldin tekrardan Esila Gülümse
Yazar Mesaj
Ramirez
Moderatör
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 391
Rep Puanı: 1391
Nerden Nerden : istanbul
Rep Kademesi: Moderatör
https://www.facebook.com/#!/OzanCobanogluSevenler
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. C.tesi Tem. 10, 2010 6:24 pm

60sumeyye demiş ki:
Merhabalr ben Sümeyye...
tRAbzonluyum...

Hoşgeldin kız Sümeeyyee Çok Mutlu Aktif ol emi Gülümse
Yazar Mesaj
zafer26
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Rep Puanı: 132
Nerden Nerden : GİRESUN
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. Ptsi Tem. 12, 2010 9:33 am

hepiniz hoş geldiniz
Yazar Mesaj
Libâ-ul Hamd
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 22
Rep Puanı: 122
Nerden Nerden :
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. Paz Eyl. 12, 2010 8:20 pm

Esselamü Aleyküm, ben de yeni üye oldum sizlerle hayırlı ve seviyeli arkadaşlıklar kurarız inşaallah hemen kendimi tanıtayım Gülümse
Adım:Kübra
Yaşım:20
Doğum Yerim:İstanbul
Memleketim:Erzurum-İspir
İş:Açık Lise Öğrencisiyim
Burcum:Oğlak, Özellikleri:İnatçı Olması Dik Kafalı Olması, Dediğini Yaptırması ve Maneviyata Çok Önem vermesi (ben çok önem veren birisiyim)
Ruh Halim:Mutlu
Hobilerim:Tek Türkiye'yi İzlemek, Buz Pateni Yapmak, Müzik Dinlemek, Dans Etmek, Nete Girmek, Fan Sitesinde Dolaşmak Gülümse
Fobilerim:Yılan, Kara Böcek, Sahte, İki Yüzlü İnsanlar, Delirmiş Dedikodu Yapanlar, Delirmiş En Çok Sevdiği, Değer Verdiğim İnsanların Benim Yüzümden Üzülmesi Delirmiş Çok Üzgünüm / Ağlama Üzgün / Üzgünüm
Sevdiğim Yiyecekler:Çorbalardan:Mercimek Çorbası (bayırlırım çocukluğumdan beri en çok sevdiğim ve yediğim çorbadır bir keresinde çok acıkmıştım 6 tabak yediğimi hatırlarım yani o derece Çok Mutlu Haha ) Sulu Yemeklerden:Taze Fasulye, Kapuska Ana Yemeklerden:Pirinç Pilavı, Kızarmış Tavuk, Zeytinyağlı Sarma, (ki çok güzel yaparım sarmam meşhurdur serçe parmağım kadar böyle Çok Mutlu Haha Makarna Tatlılardan:Supangle, Lokma Tatlısı, Tulumba Tatlısı, Fıstıklı ve Cevizli Baklava, Revani
Sevmediğim Yemekler:Çorbalardan:Domates Çorbası Sulu Yemeklerden:Pırasa, Dolma Biber, Bulgur Pilavı, Mantarlı herşey Delirmiş
Sevdiğim İçecekler:Köpüklü Soğuk Ayran (ki çok güzel yaparım, ayranım meşhurdur gerçekten bir içen bir daha ister Çok Mutlu Haha Orman Meyveli Mojo, Kan Portakalı, Portakallı Gazoz, Nar Suyu, Doğal Meyve Suları Gülümse
Sevmediğim İçecekler: (ıyyyy Delirmiş zehir) Coca Cola, (ıyyyy Delirmiş zehir) Cola Turka, Şalgam Suyu, Pancar Suyu Delirmiş
Sevdiğim Diziler, Filmler ve Tv Programları:Tek Türkiye (Arap Ülkesindeki adı ile Temiz Topraklar Gülümse ), Kollama, Kader Çizgisi, Ritmini Arayan Kalpler, Doğruluk Ekseni, İyilik Kervanı, Kendi Okulumuza Doğru, Beşinci Boyut, Büyük Buluşma, Sırlar Dünyası, Yusuf Yüzlü, Mavi Rüya, Yağmurdan Sonra, Ölümsüz Kahramanlar, Şehrayin kısacası Samanyolu Kanalı ve tüm yararlı, faydalı projeleri Unutulmaz, Çocuklar Duymasın Yerli Filmler:Paramparça (bugün arkadaşımla sinemaya gittim çok güzeldi hayran hayran izledim Ozan abimi ve diğer bütün oyuncuları, yönetmeni ve tüm ekibi tebrik ediyorum Gülümse gerçekten çok keyif alarak izledim müzikleri de güzeldi ben çok beğendim, çok başarılıydılar ve ezgi abla (Ezgi Sertel) çok doğru söylemiti onu şimdi daha iyi anlıyorum "filmin senaryosunu sonunu bildiğim halde oynadığım halde izlediğimde daynamayıp ağladım" demişti bende filmin sonunda ağlamamak için kendimi zor tuttum çok acıklıydı bayağı bir etkileyiciydi hala etkisinden kurtulamadım.Allah filmin sonundakinin gerçeğini göstermeyi nasip etmesin inşaallah, Allah gecinden versin inşaallah (amiiiiiinnnnnn Delirmiş Çok Üzgünüm / Ağlama Üzgün / Üzgünüm Üzgün / Üzgünüm ) lütfen amin deyin izleyince beni anlarsınız Nefes Filmi Yabancı Filmler:Black (Siyah) (tavsiye ederim bu da çok etkileyici filmlerden biridir bu filmede de gözlerimi dolduran sahneler var çok çalışıldığı zaman azmin, hırsın nerelere vardığını ve ulaştırdığını gösteren bir film bayağı şey öğretiyor bence eğer izlerseniz yine beni anlarsınız Tv Programı:Ezgi İle Yaz Sabahı, Oktay Usta ile Yeşil Elma, Hanım Sahabiler, İftar Zamanı Sevmediğim Diziler, Filmler ve Tv Programları:Aşk-ı Memnu, Ebru İle Paylaştıkça, Seda Sayan'ın programları, Müge Hanlı Metubunuz Var Delirmiş

Bayağı uzun oldu hema işte bunlar ben bele bir insanım Çok Mutlu Haha
Yazar Mesaj
GURBETCI
Admin&Yönetici
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Rep Puanı: 11218
Nerden Nerden :
Rep Kademesi: Admin&Yönetici
http://ozlemakinozu.ile.biz/
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. Ptsi Eyl. 13, 2010 3:52 pm

A.s aramiza hos geldin sevgili kubra.. Kendini cok guzel bir sekilde anlatmissin cok tesekkurler..

ÖZLEM AKINÖZÜ FAN SİTESİ - www.OZLEMAKINOZU.ile.biz

ÖZLEM AKINÖZÜ FACEBOOK FAN GRUBUNA KATIL
Yazar Mesaj
Libâ-ul Hamd
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Nerden Nerden :
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. Ptsi Eyl. 13, 2010 5:44 pm

Rica ederim asıl ben çok teşekkür ederim canım Göz Kırpmak
Yazar Mesaj
GURBETCI
Admin&Yönetici
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Nerden Nerden :
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. Salı Eyl. 14, 2010 2:05 pm

Guzel siir'in icin tebrik ederim ve tesekkur ederim ama butun sayfalarda ayni mesaji yazman dogru degil. Yanlis anlama sakin..

Yazar Mesaj
Libâ-ul Hamd
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Nerden Nerden :
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. Salı Eyl. 14, 2010 2:17 pm

Haaa o benim imzam imza kısmına yazdım tamam hemen kendimi geri çekiyor ve daha dikkatli olacağım diyorum sağol canım Göz Kırpmak
Yazar Mesaj
yaren büşra
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Rep Puanı: 15
Nerden Nerden :
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. Cuma Şub. 10, 2012 6:18 am

Günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlar nasılsınız? Ben yen, üye ;
Adım : Merve yaşım 20 Hatay/Kırıkhan'lıyım . Anadolu Kız Teknik Meslek Ve Meslek Lisesi 2009 Garafik Tasarım/Fotoğrafçılık bölümü mezunuyum.Şuan Devlet okulunda bir İlköğretim okulunda anasınıfında yardımcı abla olarak çalışmaktayım.
Yazar Mesaj
GURBETCI
Admin&Yönetici
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Nerden Nerden :
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. Cuma Şub. 10, 2012 11:18 am

yaren büşra demiş ki:
Günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlar nasılsınız? Ben yen, üye ;
Adım : Merve yaşım 20 Hatay/Kırıkhan'lıyım . Anadolu Kız Teknik Meslek Ve Meslek Lisesi 2009 Garafik Tasarım/Fotoğrafçılık bölümü mezunuyum.Şuan Devlet okulunda bir İlköğretim okulunda anasınıfında yardımcı abla olarak çalışmaktayım.

Sevgili Merve'ciğim aramıza hoş geldin sefalar getirdin canım.. Günaydınlar.. Hamd olsun bizler çok iyiyiz sen nasılsın inşALLAH? .. Mesleğin mükemmel canım meslektaşız.. Bende ana sınıf ve ilkokul öğretmeniyim. Ayrıca başka işlerlede meşgülüm.. ALLAH bozmasın canım. Güzel paylaşımlarla buluşmak dileği ile canım. Tekrar hoş geldin aramıza..

Yazar Mesaj
yaren büşra
ÜYE
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Rep Puanı: 15
Nerden Nerden :
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. Cuma Şub. 10, 2012 12:53 pm

Gurbetci demiş ki :

Sevgili Merve'ciğim aramıza hoş geldin sefalar getirdin canım.. Günaydınlar.. Hamd olsun bizler çok iyiyiz sen nasılsın inşALLAH? .. Mesleğin mükemmel canım meslektaşız.. Bende ana sınıf ve ilkokul öğretmeniyim. Ayrıca başka işlerlede meşgülüm.. ALLAH bozmasın canım. Güzel paylaşımlarla buluşmak dileği ile canım. Tekrar hoş geldin aramıza..

Hoşbulduk gurbetci çok teşekkür ederim sağolasın Gülümse çok sevindim meslektaş olduğumuza ya :)Allah iylik versin şükürler olsun bende çok iyyim Allah razı olsun canım..Başka işlerle meşgul olman çok güzel ;-)
Yazar Mesaj
GURBETCI
Admin&Yönetici
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Nerden Nerden :
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım.. Cuma Şub. 10, 2012 1:02 pm

yaren büşra demiş ki:
Gurbetci demiş ki :

Hoşbulduk gurbetci çok teşekkür ederim sağolasın Gülümse çok sevindim meslektaş olduğumuza ya :)Allah iylik versin şükürler olsun bende çok iyyim Allah razı olsun canım..Başka işlerle meşgul olman çok güzel ;-)

Çok Mutlu Çok Mutlu aminn canım..

Yazar Mesaj
Sponsored content
www.ozlemakinozu.net®
Üye bilgileri
Rep Kademesi:
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım..

Yazar Mesaj

Kendimizi Tanıtalım..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön